Bendradarbiaujame su

Bernvakaris klube

Esate keli sutrikę ir pasimetę vyrai, nors puikiai pažįstate miestą – nežinote kur eiti, už ko griebti, ką gerti ir į kokį fontaną bristi, kad tinkamai palydėtumėte savąjį draugą į santuokos pilnatvę arba atbaidytumėte nuo jos.

Viskas ko jums reikia – “Linksmybių Gidės” – Erotika bei Euforija -, kurios motiniškai aprodys tikrąjį miestą – ne tą oficialųjį, kuris matosi žvelgiant į bažnytinės architektūros šedevrus, bet tą intymųjį, kuris alsuoja įžengus į miesto naktinius klubus, kuris dvelkia pravėrus barų duris. Žaviosios gidės ne tik parodys intymiausias miesto vietas, bet ir pamokys, kaip jas stimuliuoti, kad praleistas laikas netaptų praleistomis progomis. Pakluskite Gidėms ir Juokingos bei azartiškos užduotys lydės Jūsų Bernvakarį visą kelionę.

O juk taip norisi atsiduoti Erotikai ir Euforijai…

Programa:

Mieste Jus sutiks dvi gražios merginos. Vos tiks jaunikis bus perrengtas specialiais rūbais, jūsų kelionė po barus prasidės. Jų bus 4, iš kurių kiekviename gausite užduotis, kurias turėsite įvykdyti, o kad kelionė tarp barų neprailgtų – einant Jūsų laukia linksmi žaidimai.

Bernvakario trukmė – 2 valandos

Kaina:

Iki 6 dalyvių 1 vedėja 97 €
7 – 13 dalyvių 2 vedėjos 115 €

Vieta: Vilnius, Kaunas, Klaipėda.

Kituose miestuose skaičiuojame 0,5 € už kilometrą į vieną pusę nuo artimiausio miesto.