Bendradarbiaujame su
Grįžti atgal

Bernvakario žaidimai

Kiekvieno pabrolio pareiga – pasirūpinti puikiu bernvakario vakarėliu. Tačiau jį surengti pačiam gan sunku. Visgi, neatsiejama vakarėlio dalis – bernvakario žaidimai, kurių yra tikrai gausu.

Turbūt svarbiausi bernvakario žaidimai vakarėlio pradžioje yra gėrimo žaidimai. Čia puikiai tinka „Įvardink“ žaidimas. Žaidžiamas jis paprastai: visi bernvakario dalyviai į savo stikliukus įsipila šiek tiek alkoholio. Tada jaunikis įvardina garsią asmenybę (pavyzdžiui, Karina Krysko), tada sekantis turi pasakyti asmenybę, kurios vardas prasideda iš paskutinės minėtojo žmogaus pavardės raidės, taigi garsenybės vardas turėtų prasidėti raide „O“. Tas kuris nesugalvoja vardo išgeria vieną stikliuką bei žaidimas prasideda iš naujo.

Egzistuoja ir „sausi“ bernvakario žaidimai. Tiesa, šis nėra tiek žaidimas, kiek paprasta idėja – išsinuomokite krūvą geriausių filmų bei pasirūpinkite dideliu kiekiu skanėstų ir žiūrėkite filmus su visais draugais tol kol nusibos. Na, o kai nusibos lėkite į pirmąjį pasitaikiusį klubą, bei paskutinį kartą pasilinksminkite iki paryčių!

Bernvakariui puikiai tinka kortų žaidimai. O kad visą tai dar labiau suintriguoti, galima net žaisti pokerį ar Black Jack‘ą iš užduoties. O jų galima sugalvoti kuo įvairesnių – nuo senelės pervedimo per gatvę iki jūsų išrinktos merginos „kabinimo“ (vėlgi pasinaudokite proga ir pabūkit egoistai – nurodykite kuo negražesnę merginą!).

Nevertėtų pamiršti ir sporto žaidimų, ypač jei jaunikis yra atletiškas. Juk kartais nieko nėra geriau už puikiai sužaistą krepšinio kėlinį ar įvartį į priešininko vartus!

Tikrai turėtų būti įdomu jaunikiui liepti padaryti vieną ar kitą užduotį, o kol jos neatliks – prirakinti jį prie masyvaus kamuolio. Beje pasistenkite sugalvoti kuo žiauresnes (jaunikio atžvilgiu) užduotis, kad būtų dar smagiau.

Pažaiskite dažasvydį – pasidalinkite į dvi komandas ir išsiaiškinkite kuri geriausia! Beje, mes puikiai galime suplanuoti jums šį žaidimą, tad apsilankykite mūsų puslapyje.

Dar vienas puikus bernvakario žaidimas galintis besitęsti visą naktį: sugalvokite keletą žodžių, tarkim, kad ir „Jaunikis“ ar „Vestuvės“. Kiekvienas pasakęs vieną iš šių žodžių turės išgerti po stikliuką.

Vienas iš itin juokingų žaidimų, kurį deja vargu ar pavyks pakartoti daugiau ne vien kartą – „Aklas gandras“. Reikia pastatyti eilę butelių (dar geriau, kad jie nebūtų tušti). Tada surandama auka (geriausia jaunikis). Jam užrišamos akys ir jis turi pereiti per butelius nenuvertęs nei vieno. Visas žaidimo „prikolas“ yra tas, kad užrišus aukai akis buteliai yra tyliai paslėpiami, o veiksmas – filmuojamas.

Bernvakario žaidimai – jų yra daug, bet reikia surasti tinkamą, kadangi netinkamas žaidimas gali sugadinti visą vakarėlį. Visgi, kai kuriems žaidimams, pavyzdžiui, dažasvydžiui gali prireikti specialios įrangos bei patalpos, tad kreipkitės į mus, mes jums suorganizuosime viską, taip kaip pageidausite.

P.S. Jeigu renginių organizavimas jums ne itin malonus dalykas, mes jums galime pasiūlyti vieną iš savo įdomiausių scenarijų – karingą bernvakarį!