Bendradarbiaujame su
Grįžti atgal

Bernvakario scenarijus

Suplanuoti bernvakario scenarijų nėra lengvą. Turi būti atsižvelgta į viską – gėrimus, transportą, dalyvių skaičių, lėšas, kurias galima skirti, bei liaudiškai sakant į „padorumo laipsnį“. Tačiau ir čia bernvakaris.net komanda jums padės, ir pateiks keletą pavyzdžių kaip gali atrodyti paprastas bernvakario scenarijus.

Pats primityviausias, bet neblogiausias bernvakario scenarijus

Iš tiesų, paprasčiausias bernvakario scenarijus gali būti ir toks – gaukite itin kvailos aprangos, pavyzdžiui: persirenkite itin nevykusiai, bei kvailai. Kad ką aš turiu omeny, tai tapkite vulgariai apsirengusia prostitute, ar užsidėkite baltą kostiumą, bei dujokaukes ant veido, bei šlaistykitės po miestą. Galbūt aplinkiniams atrodysite kvailai, tačiau užtat kaip bus linksma jums! Beje, tokį vakarėlį geriausia pratęsti klube. Garantuotai patrauksite gražių panelių dėmesį!

Kitas puikus bernvakario scenarijus – vėlgi tinkamai apsirenkite. Tiesa, čia labai tiktų kostiumai. Kitas svarbus dalykas, kuris visus pralinksmins – gaukite seną „Kamazą“, ar kokį kitą senesnį sunkvežimį. Aišku, jei tai nepavyks tai ką padarysi, imkite betkokį seną automobilį, kuris dar geriau – galėtų būti neitin gerai išlaikytas. Taigi nuvažiuokite į jaunikio darbovietę kol jis dar nėra pasišalinęs iš darbo, bei garsiai pakvieskite jį (kuo garsiau – tuo geriau). Tada kai jis ateis „pavokite“ jį, įsimeskite į automobilį. Dienos pradžioje galite šiaip pašėlti po miestą, pasiautėti po barus. Kai to jums pakaks – važiuokite į sodybą, kurią turėtumėte išsinuomoti. O ten jau šėlkite kiek tik norite. Galite pasikviesti „svetimų“ merginų, kad praskaidrintų niūrią vyrų kompaniją, o galbūt galite iki nukritimo gerti, ir žaisti azartinius žaidimus. Duokite valią vaizduotei!

Patikėkite bernvakario scenarijų specialistams

Savaime aišku, bernvakarį jums gali suorganizuoti ir kvalifikuoti specialistai, kurie būtent tuom ir verčiasi. Čia jums gali padėti bernvakaris.net darbuotojai, kurie jau nemažą laiko tarpą planuoja bernvakarius, mergavakarius, net gimtadienius, bei turi paruoštę nemažą kiekį puikių bernvakario scenarijų, kuriuose viskuom jau yra pasirūpinta už jus. Tai yra nuo „Paskutinis jaunikio išbandymas“, kuriame turėsite teisę dažasvydžio lauke pasijusti lyg generolas, iki karingo ir seksualaus bernvakario, kuriame jums palydovėmis taps dvi gražios panelės.