Bendradarbiaujame su
Grįžti atgal

Bernvakario pramogos

Ruošiant bernvakarį, kiekvienam kyla klausimas kokios turi būti bernvakario pramogos. Jų yra daug, tačiau ne visas įmanoma įgyvendinti jūsų gyvenamojoje vietoje, tad verta atsirinkti jums labiausiai tinkančias

bernvakario pramogos

Erotiškas bernvakaris

Paklauskite gatvėje bet kurio praeivio – „Be kokio dalyko jūs neįsivaizduojate bernvakario“. Jums bus atsakyta – „Savaime aišku, kad be striptizo“. Iš tiesų retas bernvakaris apsieina be šio dalyko. Galima tiesiog eiti į striptizo klubą, arba yra šiek tiek prašmatnesnis variantas – pasisamdyti šokėjų. Tiesa, nepakliūkite ant piktų ir nelaimingų, nes jums reikia gerų ir žaismingų!

Karingas bernvakaris

Nevertėtų pamiršti ir dažnai Lietuvoje linksniuojamos – dažasvydžio. Iš tiesų žaidimas itin įdomus, ypač vyrams. Juk galite pasijusti lyg tikrame karo lauke, kur nuo jūsų paties priklausys kiek garbės pelnysite savo draugų akivaizdoje.

Dar viena Bernvakario pramoga – siautėkite po barus! Tiesą sakant šis dalykas itin linksmas, tačiau pirmiausia susiraskite transporto priemonę – išsinuomokite autobusą, arba limuziną. Jūs juk nenorite, kad jaunikis gautų baudą, arba pakliūtų į eismo įvykį. Beje, turėkite omenyje, kad baruose labai nesunkiai galima „gauti į dūdą“.

Taipogi galima paeksperimentuoti. Sujunkite mergvakarį su bernvakariu. Tiesa, tam reikės, kad abi pusės dėl visko sutartų, nes juk jūs nenorite, kad visas bernvakaris būtų paprastai tariant – sumautas! Beje, vienas iš tokio tipo vakarėlio pliusų – nebus nereikalingų nesusipratimų. Tiesa, tik nesugalvokite švęsti bernvakario su savo antrąją puse. Juk tai tolygu bernvakario šventimui vienuolyne.

Bernvakaris troleibuse

Viena iš tikrai nepamirštamų pramogų bernvakario metu – pasivažinėjimas nuomotu autobusu. Šiuo metu „Vilniaus Troleibusai“ suteikia galimybę važinėti net su itin senais 14Tr maršruto troleibusais. Beje nuomos kainos nesikandžioja, o važinėtis galėsite nemažiau nei 2 valandas.

Nevertėtų atmesti ir galimybės išsinuomoti katerį, plaukti į mažai gyvenamą salą, bei ten kaip reikiant atšvęsti išnuomotoje sodyboje, draugų būryje. Žinojimas, jog esate saloje, tikrai sumažins suvaržymus, o grynas oras bus jums tiesiog palaima.

Įvairių bernvakario pramogų galima atrasti daug, tiesiog tereikia atsirinkti norimas. Taipogi reikėtų atsiminti, kad bernvakaris, neatsiejama vestuvių dalis, tad savaime aišku jis turi būti toks nuostabus, kad nebūtų pamirštamas. Būtent dėl šios priežasties bernvakaris turi būti suplanuotas itin kruopščiai. Tad jei jūs norite labai nesunkiai gauti nepamirštamą bernvakarį – kreipkitės į bernvakaris.net specialistus, kurie jūsų šiuo atžvilgiu tikrai nenuvils!

Beje, bernvakaris.net primygtinai siūlo jau išbandytas programas, tokias kaip Robinhudo bernvakarį, karingą bernvakarį, ar itin linksmą bernvakarį klube.