Bendradarbiaujame su
Grįžti atgal

5 kiečiausi bernvakarių video

Kiekvienas besiruošiantis bernvakariui nori, kad jis būtų kuo įdomesnis, turiningesnis, linksmesnis, bei nepamirštamesnis. Tačiau nevisada pavyksta tokį suorganizuoti, ypač dėl idėjų trūkumo, tad bernvakarių planavimo asai, bernvakaris.net specialistai, nusprendė išrinkti penkis kiečiausius lietuviškų bernvakarių video, ir patalpinti juos čia, kad Jūs galėtumėte iš jų pasisemti idėjų.

Bernvakario video – #5 vieta

Vienas iš mums patikusių bernvakarių yra šis. Pasitelkta įdomi pagrobimo idėja, kuri neužsibaigė vien pagrobimu – „vargšui“ teko atlikti užduotis, po kurių dar reikėjo ir „padaryti“ 50 gramų. Šiam video skyreme 5-ąją vietą dėl kiek prasto įgarsinimo, ir kiek per greitos pradžios, kuri galbūt net buvo surežisuota, ir žinoma pačio jaunikio – o taip jau dingsta daug įdomumo.

Bernvakario video – #4 vieta

Šis bernvakario video tikrai nusipelnė 4-osios vietos, vien dėl puikiai išvystytos pagrobimo idėjos. Jaunikis tikrai buvo nustebęs, kai beeidamas iš darbo buvo pavogtas, ir į furgoną įmestas savo draugų. Vieni Dievai težino kas vyko po to, tad apsidrausdami skyrėme bernvakariui 4-ąją vietą.

Bernvakario video – #3 vieta

http://youtu.be/BZuqrCN3RF0

Šiam bernvakario video skyrėme 3-ąją vietą dėl itin originalios idėjos – priesaikos sakymas… įlipus į medį. Būtent dėl šios, išskirtinos, idėjos šis bernvakario video gavo 3-ąją vietą.

Bernvakario video – #2 vieta

Šis video antrąją vietą gavo vien už tai, kad buvo vienas originaliausių, ir pats linksmiausias mūsų matytas video. Nėra nieko juokingau už įkaušusius vyrus, bandančius pereiti per pelkę, kurioje nesunku net paskęsti.

Bernvakario video – #1 vieta

Na, o kodėl šis video gavo pirmąją  vietą turbūt ir nereikia klausti. Visų pirma čia buvo įdėta daug darbo vien planuojant bernvakarį – nusileidimas virve į valtį, kuri veikėjus nuplukdė į vieną iš pagrindinių šventės taškų – retai matomas atvėjis. Taipogi ir montažas šiame video puikus, o jis buvo vienas iš kriterijų vertinant video.

Tad štai toks yra mūsų bernvakario video „TOP’as“. Tikimės, kad pasisemsite iš čia idėjų, ir pritaikysite jas savame bernvakaryje, na, o jei manote, kad galbūt reikėtų užsisakyti paruošta bernvakarį, kuris garantuoja nuostabius įspūdžius – išbandykite tokius mūsų scenarijus, kaip: „Ekstremalus bernvakaris“, „Kalinio pabėgimas,“ ar viena iš mūsų pagrindinių kozirių – „Robinhudo linksmybės